MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

20 nuotraukų, papasakokite, kodėl norite keliauti po Kiniją?Jei neišeisite pamatyti pasaulio, niekada nesužinosite, koks didelis pasaulis ir koks gražus.Kuo įspūdingas gamtos peizažas.

(1)Xuankong šventykla Xuankong šventykloje Shanxi buvo išrinkta tarptautine savaitraščio „laiku“ kaip dešimtuko nestabilių pasaulio pastatų dešimtuke, ir jis pavadintas Picos bokštu Italijoje.Visa šventykla pakabinta ant uolos.Tai yra ankstyviausia egzistuojanti Kinijoje ir geriausiai išsaugotos aukštos kokybės medinės uolos pastatas.

(2)Xiyue Huashan yra žinomas dėl savo pavojaus.Aukštis 2082 · 6 metrai, stuburas yra daugiau nei 300 metrų ilgio, plačiausia dalis yra mažesnė nei 3 metrai, o siauriausia dalis yra tik 1 metro.Xifengas yra viena gražiausių kalnų viršūnių Huashane.Xifeng yra ta vieta, kur Agarwood’as padalija kalną „Baolian Lantern“, kad išgelbėtų tris mergeles.

(3)Tai yra milžiniška varlė, kurią Afrika buvo suvalgyta dėl savo skanios mėsos ir hipertrofijos.

(4)Tarp Oregono nacionalinių miškų šiaurės vakarų JAV yra didžiausi pasaulyje grybai.Didžiulis grybų būtybė stovi Mergelės miške, o jo skėčio dangtis yra platus, pakanka, kad padengtų kelis automobilius.

(5)Milžiniška varnos skulptūra paplūdimyje yra gyvybinga, tarsi bet kuriuo metu skris aukštai.

(6)Sudane taip pat yra daug piramidžių.

(7)Šiaurės Australijoje yra bauginanti termitų kalva.

(8)Žaliosios salos netoli Miyazaki kranto, Japonija, magija yra ta, kad vulkaninėje duobėje yra paslėpta mažas „ugnikalnis“.

(9)Magdeburgo vandens tiltas Vokietijoje ne tik leidžia laivams plaukti ant jo, bet ir specialiai suprojektuoti keleivių ir dviračių kelią, kuris realizuoja tobulą vandens ir sausumos transportavimo derinį.

(10)Tai pravardžiuojama afrikietiška „lęšių“ versija, kuri gali išaugti iki vieno metro ilgio, o tai yra nuostabu.

(11) „Millennium“ nerūdijantis geležies kolonas Indijoje.Remiantis aukščiau iškaltu sanskrito užrašu, jis buvo išmestas VIII a. Pradžioje ir Doto dinastijos Pandoro karaliui paminėti.

(12) Neįtikėtina scena: dramblys gali atsistoti!Maisto trūkumo metu, norėdamas valgyti lapus ant medžio, dramblys atsistos kaip žmonės ir palaikys kūną užpakalinėmis kojomis.

(13) Šių ragų ilgis yra tiesiog precedento neturintis.

(14) Atlanto žvejyboje netoli Maroko buvo netyčia užfiksuota didžiulė apverčiama žuvis.

(15) Kai kurie neįtikėtini dalykai, esantys mėlyname banginyje, yra trijų metrų ilgio ir daugiau nei viena tona sveria, o suma yra 70 kilogramų kiekvieną kartą … Yra gandai, kad ežero Nicos vandens monstras yra ketinimas.

(16) „Aston“ „nebaigtas būdas“ Egipte yra didžiulis raudonasis granitas, kurio aukštis siekia 42 metrus ir sveria daugiau nei 1 200 tonų, o tai yra tikrai nuostabu.

(17) Saudo Arabijos karalystės centre dangoraižis žymiai viršija horizontalią miesto pastatų liniją, kuri atrodo labai įspūdinga.

(18)Vizualiai palygindami šį paveikslą, galime aiškiai pamatyti ryšį tarp kasyklos kasimo dirvožemio ploto ir vario ekstrahavimo.Atrodo, kad tai mums primena, kad turime atkreipti daugiau dėmesio į tvarumą ir efektyvumą išteklių gavybos procese.

(19)Atrodo, kad Sibiro Sanyan Ridge pakabinama akmens scena.

(20)Tamilų pusiasalyje Rusijoje Pitoranos plokščiakalnis paskirstomas Sibiro bazalte.

MLS Football Jersey