MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Hainano moterų federacija paspaudžia aukščiau pateiktus mėlynus žodžius ir seka mane

Balandžio 14 d. Haikou surengė antroji 4 -osios Kinijos tarptautinės vartotojų produktų „2024 Mados vartojimo metinė konferencija“.Šio metinio susitikimo tema yra „Jos kokybės vartojimo ir prekės ženklo augimo era“.

Renginio svetainėje XXI amžiaus ekonominių tyrimų institutas ir Zhong Liangas vėl paskelbė „moterų vartotojų„ Power Insight “ataskaitą“.XXI amžiaus „Economic Herald“ redaktorius -chief Chen Chenxing teigė, kad šių metų ataskaitoje pateikiama tyrimų požiūris į amžiaus dimensiją ir pateikia „naujų trijų kartų“ idėją, būtent „Post -Egeneration Girls“, „Tūkstantmečio motiną ” and „Shiren Beauty”. Groups, by studying the intergenerational differences between consumers’ intergenerational consumption and intergenerational consumption of consumers in different ages, explore whether the female consumer group will have a new consumption view, consumer behavior, and their consumption behavior, and Jų vartojimo elgesys ir tai įvyks.

„Moterų vartotojų galios įžvalgos“ ataskaita rodo, kad „Post -Z Generation“ atneša vartojimą, tokį kaip perlai ir žirgų makaronai; ir kitas vartotojų turinys.

Taigi, kaip „jos eros“ banga, kaip kokybės vartojimas skatina prekės ženklo augimą?Kinijos trenerio prezidentas Liliana Lucioni mano, kad naujos eros moterų vartojimo psichologija juda naujos savarankiškesnio ir savaiminio lojalumo etapo link savęs.

Sun Jing, „Fast -Hamed E -Commerce“ grožio industrijos ir „Cross -Workerder“ pramonės generalinis direktorius, teigė, kad kosmetika yra labai svarbi „jos ekonomikos“ dalis ir „jos vartojimas“. Parodyta labai klestintis augimo tendencija ir kūrybinis turinys.”Mums labiau rūpi didėjanti grožio produktų paklausa mieste ir pradeda ekonomiškesnę ir intymią apsipirkimo patirtį šiems klientams.”

Tą naktį renginyje taip pat surengė labdaros vakarienę „Mada ir vartojimas ir meilė“.Daugelis rūpestingų kompanijų ir rūpestingų žmonių iš visų gyvenimo sričių susirinko kartu padėti plėtoti labdaros organizaciją Hainan moterims ir vaikams.

MLS Football Jersey