MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

100 vidurinių ir pagyvenusių žmonių West Lake „mankšta“, norėdami keistis mediniais rutuliais

2024-05-23 11: 04: 06.0 Šaltinis: Kinijos pagyvenusių žmonių sporto asociacija
Autorius: Ding Qinchun

Gegužės 21 d. Rytą, kurį rengia Wenguang kelionių sporto biuras ir Xihu rajono, Hangdžou miesto sporto asociacija, surengė rajono pagyvenusių žmonių sporto asociacija ir Municipal Wooden Ball Associati , Bendruomenės koledžo ir Shuangpu miesto kultūra Vidurinių ir pagyvenusių žmonių medienos rutulinių ir pagyvenusių žmonių, esančių Stotyje, buvo surengti medienos stadione, buvo surengtas Šuangpu miesto bendruomenės mokykloje.

Rajono pagyvenusių žmonių sporto asociacijos pirmininkas Lu Huayingas, provincijos medinių kamuolių asociacijos prezidentas ir teisėjo vyriausiasis vadovas Chenas Yanas bei rajono bendruomenės koledžo dekano pavaduotojas Yao Wei dalyvavo atidarymo ceremonijoje.Savo kalboje Yao Wei pasveikino daugiau draugų, kad sužinotų apie medinius rutulius ir dalyvavo mediniuose kamuoliuose.

Iš viso dalyvavo 17 komandų iš 11 miestų, gatvių, rajono sveikatos ir sveikatos biuro, visapusiško administracinio teisėsaugos biuro ir rajono partijos komiteto veteranų biuro.

Sportininkai mostelėjo mediniu klubu, medinis rutulys greitai riedėjo ant vejos, vartininkas lauke ir sportininko juokas kilo vienas po kito.Mediniai rutuliai gali ne tik mankštintis, bet ir skatinti smegenų funkcijų ir psichologinės kokybės mankštą.Po nuožmių varžybų ryte 12 komandų laimėjo pergalę, o penkios komandos laimėjo puikų apdovanojimą.

MLS Football Jersey