MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

  „China News Network“, Tianjin, gegužės 19 d. (Wang Shunqi) gegužės 19 d., Tianjin Cotton 3 kūrybiniame rajone atidarytas 10 -asis Tianjino šokių meno festivalis.Atidarymo ceremonijoje tradiciniai ir novatoriški aplinkos šokių spektakliai išėjo iš teatro, humanistinio kraštovaizdžio ir piliečių, suteikdami auditorijai naują svaiginančią šokio patirtį.

Gegužės 19 d. „Tianjin Cotton 3“ kūrybiniame rajone atidarytas 10 -asis „Tianjin“ šokių meno festivalis.Wang Shunqi nuotrauka

  „Tianjin“ šokių meno festivalis, kuris prasidėjo 2002 m., Turi gerai žinomą kultūros prekės ženklą „Tianjin“ su savo aukšto lygio šokių konkursais, geriausių šokėjų darbais ir plačiu masiniu dalyvavimu.„Tianjin“ šokių meno festivalį rengia Kinijos šokių asociacija kaip patarimų skyrius.

  Po pirmųjų devynių šokių festivalių kaupimo 10 -asis „Tianjin“ šokių meno festivalis pakeitė nuostabią transformaciją.Atidarymo ceremonijoje atsirado tradicinis ir novatoriškas aplinkos šokių šou. Ši meilė dalyvauti yra puikiai integruota į didžiulį pasaulį.Per šokį šokėjai gali sujungti galūnes su aplinkos veiksniais, tokiais kaip architektūra, gamta ar miesto erdvė Tianjinas.

  Be to, Wei Qiuyue, buvęs Kinijos moterų „Valenture“, Rio olimpinių žaidynių čempionas, ir jaunasis šokėjas Liu Fuyangas, du sunkiasvorių svečiai atvyko į atidarymo ceremoniją.Wei Qiuyue ir mažieji šokėjai atliko tinklinio operaciją „Wei„ You Cheer “, kurį pradėjo garsioji Wei Qiuyue mokytojų studija ir„ Tianjin “šokių asociacija; Rangas, tai iškart uždegė auditorijos entuziazmą.

  Pasak atitinkamo organizatoriaus atsakingo asmens, šis šokių festivalis ir toliau laikysis naujokų, naujų kūrinių ir meno, kaip žmonių veiklos, tikslą dar labiau pagerins šokių festivalio profesionalumą, demonstravimą ir patarimus, daugiau, daugiau. Garsūs pranašumai žmonėms ir nuolat plečia šokių festivalio auditoriją.

MLS Football Jersey